Blog

Konkurs

Konkurs – Napisz za co cenisz przyjaciółkę i wygraj darmowy zabieg

Na naszym Facebookowym profilu wystartował konkurs. Jego zasady są bardzo proste.

Aby powalczyć o nagrodę:

  • polub profil naszej kliniki i post konkursowy
  • w komentarzu pod postem oznacz swoją najlepszą przyjaciółkę i napisz za co cenisz ją najbardziej.

Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ szansa na wygraną jest bardzo duża.

Wybierzemy aż 5 par (10 osób), które zaprosimy na bezpłatny, pokazowy zabieg łączony (endermologia + fala uderzeniowa). Zarezerwuj sobie około godziny czasu (przygotowanie do zabiegu, konsultacje z zakresu pielęgnacji ciała, dwa zabiegi pokazowe).
Autorkę najciekawszego komentarza i jej przyjaciółkę zaprosimy na pełny, darmowy zabieg. Będzie on poprzedzony konsultacją z zakresu pielęgnacji ciała. Na jej podstawie zdecydujemy jaki zabieg – endermologia czy fala uderzeniowa zostanie wykonany u każdej z Was.

Powodzenia!

Endermologia – to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Pomaga w redukcji lokalnych otłuszczeń, znacząco poprawia strukturę skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny.

Zabieg pokazowy urządzeniem Endermologie trwa około 15 minut + konsultacja oceniająca jakość skóry i stopień zaawansowania problemu. Wykonany będzie na wybraną partię ciała np. okolice brzucha, boków, ud lub pośladków. Zabieg odbywa się w specjalnie do tego przeznaczonym ubranku.
Fala uderzeniowa to przełomowy system do modelowania sylwetki i poprawy napięcia skóry. Zabieg polega na potraktowaniu problematycznego obszaru urządzeniem wykorzystującym fale akustyczne.
Zabieg pokazowy fali uderzeniowej będziemy wykonywać na okolicę pośladków lub brzucha. Zabieg wykonujemy na gołą skórę, na którą nałożony zostanie specjalny żel.

Regulamin konkursu (plik w formacie PDF) >>

Facebook

YouTube

Google Plus

Follow Me on Pinterest