Blog

Endolift okiem ekspertów

W najnowszym numerze dwumiesięcznika Aesthetica pojawił się artykuł dotyczący Endoliftu.
Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii podzielili się swoimi opiniami na temat tej innowacyjnej metody laserowej.
Zobacz co na temat Endoliftu powiedziała dr Dorota Bystrzanowska, która wykonuje ten zabieg w High-Med.

dr Dorota Bystrzanowska – specjalista dermatolog, ekspert z zakresu medycyny Anti-Aging, dermatologii estetycznej, laserowej i dermatochirurgii, założycielka Gabinetu High-Med w Warszawie, www.high-med.pl.

Udowodniona badaniami skuteczność i bezpieczeństwo

Wykorzystywany do zabiegu Endolift laser diodowy LASEmaR 1500 opracowany przez firmę Eufoton emituje energię o długości fali 1470 nm, która stosowana jest w medycynie już od 2009 roku. Warto zwrócić uwagę na wpływ lasera na napinanie, zagęszczanie i ujędrnianie skóry oraz wygładzanie zmarszczek. LASEmaR 1500 wykazuje działanie fototermiczne na tkanki podskórne i umożliwia podobne wyniki w porównaniu do klasycznego liftingu wykonanego np. przy użyciu nici, jednak zdecydowanie z większym komfortem dla pacjenta, mniejszą bolesnością i brakiem blizn powstałych w wyniku nacinania lub nakłuwania skóry. Co bardzo istotne charakteryzuje się również mniejszą ilością powikłań i krótszym okresem regeneracji pozabiegowej. Zabieg Endolift pozwala osiągać dobre rezultaty przy zachowaniu bezpieczeństwa, co dla mnie jako lekarza jest jedną z kluczowych zalet. Laser posiada certyfikat FDA, a jego mechanizm działania jest potwierdzony przez liczne badania, co daje gwarancję wspomnianego bezpieczeństwa.

Endolift to nowość w ofercie High-Med. Pierwsze pacjentki już skorzystały z tego zabiegu, a efekty…zobaczcie sami (zdjęcie przed i dwa tygodnie po zabiegu).

Jeśli macie pytania odnośnie zabiegu zapraszamy do kontaktu:
22 865 71 50603 753 493, gabinet@high-med.pl.

Facebook

YouTube

Google Plus

Follow Me on Pinterest